fbpx

NETFLIX’DE İZLEYEBİLECEĞİNİZ 5 DEKORASYON PROGRAMI

Tüm dünya olarak Covid-19 virüs salgınından dolayı evlerimizde yaşadığımız ve “Corona Günleri” olarak bilinen bu süreçte eğlenceli vakit geçireceğiniz bir blog hazırlamak istedik.
Bu yazımızda belki fark ettiğiniz ama zaman bulamadığınız 5 dekorasyon içerikli Netflix programını bulabilirsiniz.
Keyifli izlemeler…

 

 1) DÜNYANIN EN SIRADIŞI EVLERİ

Uçurumda ev mi?

Doğanın içinde kamufle olmuş ev mi? “Nasıl yani” dediğinizi duyar gibiyiz..

Ödüllü Mimar Piers Taylor ve Emlakçı Aktris Caroline Quentin, dünyanın dört bir tarafındaki mimarlık harikası sıra dışı evleri geziyor. Görsel şölen tadındaki bu program sizlere ilham verirken aynı zamanda şaşırtacak.

 

 

 2) TINY HOUSE NATION

Uzmanlık Alanları Küçük Evler! 

John Weisbarth ve Zack Giffin hayal dahi edemeyeceğimiz pratik çözümlerle sizleri, “Küçük Evlerde Nasıl Yaşanılır?” sorusunun cevabını bulmaya davet ediyor. Bu programda küçük ev inşası nasıl olurdan tutun, evin içindeki detaylarla çözülmüş depolama alanlarına kadar birçok konuda fikir sahibi olacaksınız.

 

 

3) INSTANT HOTEL

Yer Altında Otel mi ? 

Kulağa pek hoş gelmese de bu programı izlerken siz de bu deneyimi yaşayarak, kendinize uygun olup olmadığını görebileceksiniz.

Butik otellerin kıyasıya yarıştığı programda çok ama çok eğleneceksiniz. Yarışmacıların birbirlerinin otellerine konuk olup eleştirdiği ve sonunda yarışmayı kazananı seçtikleri                                                                                                  program, size hem dekorasyon hem de otel işletmeciliği                                                                                                    hakkında bilgiler verecek.

 

4) INTERIOR DESIGN MASTER

Antikacı, ev hanımı, grafik tasarımcı;  hepsinin hedefi “En İyi Tasarımcı! “ olmak…

Yarışmacıların en iyi tasarımcı unvanını almak için zamanla ve birbirleriyle yarıştığı bu programda hem teknikler öğrenecek, hem de izlediklerinizi eleştireceksiniz.  

Ardı ardına soluksuz bütün bölümleri izleyebileceğiniz eğlenceli bir dekorasyon programı…

 

 

5) SELLING SUNSET

Hollywood’da Milyon Dolarlık Evler Nasıl Satılıyor? Kimler Satın Alıyor?

Los Angeles’da, Oppenheim Group Gayrimenkul Şirketi’nin “Reality Show” tadındaki programında  milyon dolarlık evlerin yanı sıra, o evlerin nasıl satıldığını görecek, emlak danışmanlarının hayatlarına konuk olacaksınız.

                                                                                                                    MERVE FİLİZ

NETFLİX’DE İZLEYEBİLECEĞİNİZ 5 DEKORASYON PROGRAMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir