fbpx

MELTEM & REHA GÜR ÇİFTİ.

Biz, sizinle ailece en önemli yaşam alanımız olan evimizi yeniden tasarlayarak, hem günün “trendini” yakalamayı hem de bizlerin içinde yaşarken keyif alacağımız, kendimizi iyi hissedeceğimiz ancak bunları yerine getirirken de “sıcaklığını” muhafaza edebileceğimiz bir mekan hedefiyle yola çıkmıştık.Bunu sizin gerçekten özverili çalışmalarınızla başarabildik çok şükür.

En önemlisi, sizin render olarak adlandırdığınız görsellerde ne gördüysek şu anda onun içinde yaşıyor olduğumuz gerçeğidir.Bunu yaparken göstermiş olduğunuz bütçe disiplini ise samimiyetle takdire şayandı.Bu kadar bizim bakış açımıza uygun davranabileceğinizi beklemiyorduk, çok memnun kaldığımız bir konu da bu kısmıydı işin.(Ençok kimin memnun kaldığını biliyorsunuz😊)

İş takibiniz ve işi sahiplenmeniz şimdiye kadar hiç rastlamadığımız kadar profesyonelce idi.Heryerde anlatıyoruz.

Sizinle çalışmak ile aslında satınalmalar esnasında farkettiğimiz ama sizinle paylaşmayı işin sonuna bıraktığımız yön ise, sizin hizmet bedelinizin büyük kısmını size özel yapılan iskontolardan aslında sizin bize tasarruf olarak ortaya çıkardığınız bedel olduğudur. Bunu da atlamamak gerektiğini düşünüyoruz.

Özetle, sizinle çalışmaktan keyif aldık, size tanıdığımıza da gerçekten çok mutlu olduk.

Emeklerinize,samimiyetinize ve hep gülen yüzünüze müteşekkiriz.

Dostlukla..

5/5

HDG Vergi Danışmanlığı Yetkilisi Sn. Ali AYBARS

Yeni ofisi aldıktan sonra bir profesyonel ile çalışmayı düşündüğümde ilk aklıma gelen isim tabi ki Zuhal ASLAN oldu. Kendisi ile ilk görüşmeyi yapıp, ofisi tasarlamasını istediğim ilk andan, projeyi bitirip teslim edene kadar geçen süreçte ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm.

Daha ilk görüşmede Zuhal ASLAN, yeni fikirleri ile ofisi başka bir boyuta taşıdı. Yaptığı ilk eskizlerde bile firmamızı ne kadar iyi anladığını gördüm. Projenin uygulama aşamasında gerek işlemlerin zamanında yapılması gerekse maliyetlerin düşürülmesi yönünde gösterdiği çabası unutulmazdı. Liona Mimarlık ile çalışmanın en güzel yanlarından biri de süre konusunda gösterdiği titizlik idi. Söz verdikleri tarihte ve projede çizdikleri şekilde ofisimizi bize teslim ettiler.​​​

Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Benim için artık Liona Mimarlık güven ve başarılı projeler demek.

5/5

Suna ENGÜDAR

SuperSlow Zone Bahçeşehir Francihise / P&T Lab Bahçeşehir Co-Founder

Liona Mimarlık Sevgili Mimar Zuhal Hanım ve ekibiyle iki proje gerçekleştirdik; Super Slow Zone Bahçeşehir ve P&T Lab Bahçeşehir. İki projede de ilk andan itibaren harika çizimleri, alanımızın her metrekaresini çok işlevsel ve mantıklı bir şekilde değerlendirmesi, her aşamada çok ama çok titiz çalışması, içine sinmeyen hiçbir detayı düzeltmeden bırakmaması, yaratıcı fikirleri, özverili çalışmaları ve mükemmel detayları ile harikalar yarattı.

İki stüdyomuzu da gören herkes kiminle çalıştığımızı soruyor. Her yere nazar boncukları taktık, çünkü iki stüdyomuzda birer sanat eseri oldu. Liona Mimarlık Mimar Zuhal Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Şimdi önümüzde yeni projeler var. Yine harikalar yaratacağımızdan hiç şüphem yok…

5/5

Aydın & Aydın Avukatlık Ortağı Yetkilisi Sn. Av. Ali AYDIN

Liona Mimarlık ile yollarımız avukatlık şirketimizin üç katında toplam 800 m2’ lik bir alan çalışmasını istememiz ile başladı. Özellikle alt katta yapmayı düşündüğümüz restoran için; avukatlarımızı günün stresinden uzaklaştıracak, sosyalleşmelerini sağlayacak, aktiviteler yapabilecekleri aynı zamanda şık
ve sıcak bir mekan çalışmasını rica ettik.

Kendisi bize o kadar güzel bir proje hazırladı ki, acaba bu projeyi bu mekanda aynen uygulayabilir mi diye düşündük ama işin sonunda tıpkı projede ki gibi bir mekan ortaya çıktı. Gerek avukatlarımız gerekse dışardan gelen müvekkillerimiz mekanı çok beğendiler. Kendisini kutluyoruz.

5/5