fbpx

LİONA MİMARLIK

'' Mimarlık, kullanıcı istekleri ile mimarın egosu arasında ki dengedir. ''

Şirketimiz, Mimar – Öğretim Görevlisi Zuhal Aslan’ ın 1996 yılında başlayan mimarlık yolculuğunun 20 yılı aşkın devam eden tecrübelerinin bir ürünüdür.

Projeleri salt mimari olarak değil, disiplinler arası etkileşimli (elektrik, mekanik, statik vb.) bir bütün olarak tasarlamanın en doğru yol olduğuna inanır.

Vizyonumuz; hastane, otel, ofis, konut, sosyal tesis, avm ve mağaza projeleri gibi pek çok farklı alanda, tasarım trendlerini takip eden yenilikçi, sürdürülebilir ve teknoloji temelli mekanlar oluşturmak ve var olanlara inovasyon temelli yenilerini eklemektir.

liona-mimarlik-hizmet-ikonlar

Biz Kimiz ?

Kurucumuz Zuhal Aslan ; Mimarlık mesleği ile 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık fakültesine girişi ile tanışmıştır. Bu tarihten sonra İzmir’ de çeşitli mimarlık ve iç mimarlık ofislerinde tasarım ve uygulama süreçlerini takip ederek sektöre imza atmayı başarmıştır.

liona-mimarlik-hizmet-ikonlar-1

Vizyonumuz ?

Hastane, otel, ofis, konut, sosyal tesis, avm ve mağaza projeleri gibi pek çok farklı alanda, tasarım trendlerini takip eden yenilikçi, sürdürülebilir ve teknoloji temelli mekanlar oluşturmak ve var olanlara inovasyon temelli yenilerini eklemektir.

liona-mimarlik-hizmet-ikonlar-3

Değerlerimiz ?

Şirketimiz, projeleri salt mimari olarak değil, disiplinler arası etkileşimli (elektrik, mekanik, statik vb.) bir bütün olarak tasarlamanın en doğru yol olduğuna inanır. Liona Mimarlık ile sizde farklılık yaratabilir, profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz.

liona-mimarlik-hizmet-ikonlar-4

Hizmetlerimiz ?

Liona Mimarlık olarak geçmişten günümüze bir çok kurumsal sektörde hizmet veren firmalara mimarlık desteği sağladık. Referanslarımız sayfamızda tüm projelerimize ulaşabilir, detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizi tercih edin, farklılık yaratın.

ZUHAL ASLAN KİMDİR ?

Mimarlık mesleği ile 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık fakültesine girişi ile tanışmıştır. Bu tarihten sonra İzmir’ de çeşitli mimarlık ve iç mimarlık ofislerinde tasarım ve uygulama süreçlerini takip etmiştir. 2010 yılında mesleğine İstanbul’ da devam etme kararı almıştır. zuhal-aslan-kimdir-liona-mimarlikBu karar ile birlikte mesleki bakış açısı değişmiş, büyük projelerde dizayn ve teknik ofis müdürlükleri yapmış, mimari ile birlikte diğer disiplinleri de yakından inceleme ve proje sürecine katma konusunda ciddi bir mesleki tecrübe edinmiştir. City Center Esenyurt Kamu ve Ticaret Merkezi, İstinye Üniversitesi Hastanesi-Liv Hospital Bahçeşehir , İstanbul Vizyon Kent-Kuyumcukent , İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Yeni Moda Evleri, Torium AVM bunlar arasındadır. Edindiği tecrübelerin neticesinde kendi mimarlık ve iç mimarlık şirketini kurmuş, kendi markası ile tasarım ve uygulama süreçlerine devam etme kararı almıştır. Bu tarihten sonra konsept geliştirme, tasarım, danışmanlık ve uygulama süreçlerinde çalışmalarına hem mimari, hem de iç mekan projeleri ile devam etmektedir. Çalışmalarını yürüttüğü projelerden bazıları çeşitli ödüller almıştır. Aynı zamanda deneyimlerini genç nesillere aktarabilmek için İstanbul Esenyurt Üniversitesi’ nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.