fbpx

Mimarlık mesleği ile 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık fakültesine girişi ile tanışmıştır. Bu tarihten sonra İzmir’ de çeşitli mimarlık ve iç mimarlık ofislerinde tasarım ve uygulama süreçlerini takip etmiştir.

2010 yılında mesleğine İstanbul’ da devam etme kararı almıştır. Bu karar ile birlikte mesleki bakış açısı değişmiş, büyük projelerde dizayn ve teknik ofis müdürlükleri yapmış, mimari ile birlikte diğer disiplinleri de yakından inceleme ve proje sürecine katma konusunda ciddi bir mesleki tecrübe edinmiştir.

zuhal-aslan-kimdir-liona-mimarlikCity Center Esenyurt Kamu ve Ticaret Merkezi, İstinye Üniversitesi Hastanesi, Liv Hospital Bahçeşehir , İstanbul Vizyon Kent-Kuyumcukent , İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Yeni Moda Evleri, Torium AVM bunlar arasındadır.

Edindiği tecrübelerin neticesinde kendi mimarlık ve iç mimarlık şirketini kurmuş, kendi markası ile tasarım ve uygulama süreçlerine devam etme kararı almıştır. Bu tarihten sonra konsept geliştirme, tasarım, danışmanlık ve uygulama süreçlerinde çalışmalarına hem mimari, hem de iç mekan projeleri ile devam etmektedir. Çalışmalarını yürüttüğü projelerden bazıları çeşitli ödüller almıştır.

Aynı zamanda deneyimlerini genç nesillere aktarabilmek için İstanbul Esenyurt Üniversitesi’ nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Aşağıda Zuhal Aslan’ın son projelerinden bazılarının görsellerine ulaşabilirsiniz.

Zuhal Aslan Kimdir ?

Zuhal Aslan Kimdir ?” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir